català | castellano | english home   sitemap   contacte  
home www.uab.es home

Estudis de doctorat > Professorat

Arrizabalaga Valbuena, Jon   [+]
Professor d'investigació
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
jonarri@imf.csic.es

Balltondre Pla, Mònica   [+]
Professora agregada interina
Departament de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació , UAB
monica.balltondre@uab.cat

Calvo Labarta, M. Emilia   [+]
Professora titular
Departament de Filologia Clàssica, Romànica i Semítica , UB
ecalvo@ub.edu

Casulleras Closa, Josep    [+]
Professor agregat interí
Departament de Filologia Clàssica, Romànica i Semítica, UB
jcasulleras@ub.edu

Comes Maymó, Rosa   [+]
Professora agregada
Departament de Filologia Llatina, UB
rcomes@ub.edu

Díaz Fajardo, Montserrat   [+]
Professora associada
Departament de Filologia Clàssica, Romànica i Semítica, UB
mdiazfajardo@ub.edu

Dorce Polo, Carles   [+]
Professor associat
Departament de Probabilitat, Lògica i Estadística, UB
cdorce@ub.edu

Forcada Nogués, Miquel   [+]
Professor titular
Departament de Filologia Clàssica, Romànica i Semítica, UB
mforcada@ub.edu

Girón Sierra, Álvaro   [+]
Científic titular
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
agiron@imf.csic.es

Granada Martínez, Miguel Ángel   [+]
Catedràtic
Departamento Filosofía, UB
granada@ub.edu

Herran Corbacho, Néstor   [+]
Professor associat
Observatoire des Sciences de l'Univers (OSU) Ecce Terra, Antic personal acadèmic del CEHIC
nestor.herran@upmc.fr

Hochadel, Oliver   [+]
Científic titular
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
oliver.hochadel@imf.csic.es

Jiménez Lucena, Isabel    [+]
Professora titular
Facultad de Medicina, Universitat de Màlaga
isajimenez@uma.es

Malet Tomàs, Antoni    [+]
Catedràtic d'universitat
Departament d'Humanitats, Universitat Pompeu Fabra
antoni.malet@upf.edu

Massa Esteve, Maria Rosa   [+]
Professora agregada
Departament de Matemàtiques, Universitat Politècnica de Catalunya
M.Rosa.Massa@upc.edu

Molero Mesa, Jorge    [+]
Professor titular
Departament de Filosofia, UAB
Jorge.Molero@uab.cat

Mülberger, Annette    [+]
Professora titular
Departament de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació, UAB
annette.mulberger@uab.cat

Nieto-Galan, Agustí   [+]
Professor titular
Departament de Filosofia, UAB
agusti.nieto@uab.cat

Pardo Tomás, José   [+]
Investigador científic
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
pppardo@imf.csic.es

Pérez Canals, Enric   [+]
Professor agregat interí
Departament de Física Fonamental, UB
enperez@ub.edu

Puig Aguilar, Roser   [+]
Professora titular
Departament de Filologia Clàssica, Romànica i Semítica, UB
roserpuig@ub.edu

Puig Pla, Carles   [+]
Professor titular
Departament de Matemàtiques, Universitat Politècnica de Catalunya
carles.puig@upc.edu

Roca Rosell, Antoni   [+]
Professor titular
Departament de Matemàtiques, Universitat Politècnica de Catalunya
antoni.roca-rosell@upc.edu

Roqué Rodríguez, Xavier   [+]
Professor titular
Departament de Filosofia, UAB
xavier.roque@uab.cat

Sallent Del Colombo, Emma   [+]
Professora Associada
Dep. de Educ. Lingüística y Literaria y Didáctica de las Ciencias Experimentales y de la Matemática, Universitat de Barcelona
emma.sallent@ub.edu

Sturm, Thomas   [+]
Investigador ICREA
Departament de Filosofia, UAB
thomas.sturm@uab.cat

Tabernero Holgado, Carlos   [+]
Professor agregat interí
Departament de Filosofia, UAB
carlos.tabernero@uab.cat

Vidal, Fernando   [+]
ICREA Research Professor
CEHIC
fernando.vidal@icrea.cat

Zarzoso Orellana, Alfons   [+]
Conservador del MHMC
Museu d'Història de la Medicina de Catalunya
azarzoso@museudelamedicina.org

bottom