català | castellano | english home   sitemap   contacte  
home www.uab.es home

Membres > 1. Personal acadèmic

1.2 Amb dedicació parcial a la Història de la Ciència a la UAB

Baig Aleu, Marià   [+]
Professor titular de Física Teòrica
Departament de Física, UAB
Mariano.Baig@uab.cat

de Cardona Recasens, Eva
Professora associada
Departamento de Filosofía, UAB
eva.decardona@uab.cat

Estany Profitós, Anna    [+]
Catedràtica
Departament de Filosofia, UAB
anna.estany@uab.es

Garriga Escribano, Cecili   [+]
Professor titular
Departament de Filolofia Espanyola, UAB
Cecilio.Garriga@uab.cat

Izquierdo Aymerich, Mercè    [+]
Catedràtica
Departament de Didàctica de la Matemàtica i de les Ciències Experimentals, UAB
merce.izquierdo@uab.es

Leiva, Alberto de   [+]
Catedràtic numerari d'Endocrinología
Departamento de Medicina, UAB-UB
adeleiva1@yahoo.es

Pumarola Batlle, Martí   [+]
Catedràtic
Departament de Medicina i Cirurgia Animals, UAB
marti.pumarola@uab.cat

Rodriguez Ortiz, Francesc
Professor associat
Departament de Filolofia Espanyola, UAB
francesc.rodriguez.ortiz@uab.cat

Sánchez Aldeguer, Josep
Professor associat
Departamento de Filosofía, UAB
Josep.Sanchez.Aldeguer@uab.cat

Sturm, Thomas   [+]
Investigador ICREA
Departament de Filosofia, UAB
thomas.sturm@uab.cat

Vall i Solaz, Francesc Xavier    [+]
Professor titular
Departament de Filologia Catalana, UAB
Francesc.Vall@uab.cat

bottom