català | castellano | english home   sitemap   contacte  
home www.uab.es home

Membres > 1. Personal acadèmic

1.1 Amb dedicació plena a la Història de la Ciència a la UAB

Badino, Massimiliano    [+]
Investigador Postdoctoral
CEHIC
mbadino@mpiwg-berlin.mpg.de

Balltondre Pla, Mònica   [+]
Professora agregada interina
Departament de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació , UAB
monica.balltondre@uab.cat

Camprubí, Lino   [+]
Investigador Ramon i Cajal
Centre d'Història de la Ciència, CEHIC
Lino.Camprubi@uab.cat

Cuvi, Nicolás   [+]
Investigador
Facultad Latinoamericana de Ciencias Sociales, sede Ecuador
ncuvi@flacso.org.ec

de Bianchi, Silvia   [+]
Marie Curie Fellow Beatriu de Pinós Programme
CEHIC, CEHIC
Silvia.DeBianchi@uab.cat

Gutiérrez, José Manuel   [+]
Professor associat
Departament de Filosofia, UAB
josemanuel.gutierrez@uab.cat

Lugo Marquez, Sara
Marie Sklodowska-Curie Individual Fellowships
CEHIC, CEHIC
saritalugo@gmail.com

Molero Mesa, Jorge    [+]
Professor titular
Departament de Filosofia, UAB
Jorge.Molero@uab.cat

Mülberger, Annette    [+]
Professora titular
Departament de Psicologia Bàsica, Evolutiva i de l'Educació, UAB
annette.mulberger@uab.cat

Nieto-Galan, Agustí   [+]
Professor titular
Departament de Filosofia, UAB
agusti.nieto@uab.cat

Realdi, Matteo   [+]
Investigador postdoc
UAB
matteo.realdi@uab.cat

Roqué Rodríguez, Xavier   [+]
Professor titular
Departament de Filosofia, UAB
xavier.roque@uab.cat

Tabernero Holgado, Carlos   [+]
Professor agregat interí
Departament de Filosofia, UAB
carlos.tabernero@uab.cat

Vidal, Fernando   [+]
ICREA Research Professor
CEHIC
fernando.vidal@icrea.cat

bottom