català | castellano | english home   sitemap   contacte  
home www.uab.es home

Membres > 2. Afiliats d'altres institucions

Arrizabalaga Valbuena, Jon   [+]
Professor d'investigació
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
jonarri@imf.csic.es

Bernat, Pasqual   [+]
CEHIC
pasqual.bernat@hotmail.com

Calvó Monreal, Xavier   [+]
Doctor
Departament de Filosofia, UAB
arjuna03@gmail.com

Camós Cabeceran , Agustí   [+]
Catedràtic d'ensenyament secundari
IS Miquel Martí i Pol
agusti.camos@gmail.com

Florensa Rodríguez, Clara    [+]
UAB
clara.florensa@uab.cat

Galech, Jesús Maria   [+]
Professor associat
UB
JesusMaria.Galech@uab.cat

Girón Sierra, Álvaro   [+]
Científic titular
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
agiron@imf.csic.es

González Silva, Matiana   [+]
Antic personal acadèmic del CEHIC
matiana@gmail.com

Grapí Vilumara, Pere    [+]
Catedràtic d'Ensenyament Secundari
CEHIC
pgrapi@gmail.com

Graus Ferrer, Andrea   [+]
Postdoc
Universitat d'Ambers, UAB
Andrea.Graus@uantwerpen.be

Herran Corbacho, Néstor   [+]
Professor associat
Observatoire des Sciences de l'Univers (OSU) Ecce Terra, Antic personal acadèmic del CEHIC
nestor.herran@upmc.fr

Hochadel, Oliver   [+]
Científic titular
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
oliver.hochadel@imf.csic.es

Mateos, Gisela   [+]
Investigadora titular
Centro de Investigaciones Interdisciplinarias en Ciencias y Humanidades (CEIICH), Universitat Nacional Autònoma de Méxic
ihcmateos@yahoo.com

Nofre Mateo, David   [+]
Investigador afiliat
CEHIC
d.nofre@gmail.com

Pardo Tomás, José   [+]
Investigador científic
Grup de Cultura mèdica i científica en espais urbans, Institució Milà i Fontanals-CSIC
pppardo@imf.csic.es

Pérez-Pérez, Núria   [+]
Investigadora
CEHIC, Observatori de la Comunicació Científica, UPF
nuriap.perez@upf.edu

Pla, Joaquim
Universitat de Vic
joaquim.pla@uvic.es

Pohl, Stefan   [+]
Profesor Principal
Escuela de Medicina y Ciencias de la Salud y Escuela de Ciencias Humanas, Universidad del Rosario, Bogotá
popohl@yahoo.es

Puig Pla, Carles   [+]
Professor titular
Departament de Matemàtiques, Universitat Politècnica de Catalunya
carles.puig@upc.edu

Roca Rosell, Antoni   [+]
Professor titular
Departament de Matemàtiques, Universitat Politècnica de Catalunya
antoni.roca-rosell@upc.edu

Sucarrats, Raimon   [+]
Director
I.E.S Col·legi Sant Miquel de Barcelona
rsucarrats@gmail.com

Zarzoso Orellana, Alfons   [+]
Conservador del MHMC
Museu d'Història de la Medicina de Catalunya
azarzoso@museudelamedicina.org

bottom